Başrollerini Emre Kınay ve Sibel Can’ın paylaştığı Sevda’nın Bahçesi dizisinden her an kötü bir haber bekliyoruz. İlk bölümü ile 23 eylül cumartesi izleyicisi karşısına çıkan Sevda’nın Bahçesi  dizisi ne yazık ki ne senaryo olarak ne de oyuncu kadrosu olarak hiç beğenilmedi.

Sevda’nın Bahçesi Sevildi mi ? Sevda’nın Bahçesi  Tuttu mu

Konusu itibari ile oldukça standart bir senaryo olarak değerlendirilen Sevda’nın Bahçesi  dizisi ilk bölümü ile ne yazık ki bu eleştirileri doğruladı. Standart olan senaryo ise yıllar önce kocası tarafından terk edilmiş ve zor da olsa kendi ayakları üzerinde durabilmiş bir kadın ve çocukları. Sonrasında ise kadın kocası ile tanışır. Kocası tekrar ona aşık olur… 11

Sevda’nın Bahçesi Reytingleri

Bence de izleyici haklı Sevda’nın Bahçesi dizisinin ilk bölümünü izleyen bir eleştirmen olarak diziyi çok durağan ve tanıdık buldum. Bunun sonucunda izleyici cumartesi akşamları Yeni GElin 5.57 reyting alıp birinci sırada yer alırken Sevda’nın Bahçesi  dizisi 2.59 reyting alıp 9. sırada yer bulabildi.

Sevda’nın Bahçesi dizisi ne yazık ki haftanın en kolay günü olan cumartesi gününde bile beklenen reytingi alamadı. Bu senaryo ile yıllardır dizilerde yer almayan Sibel Can ve halkın sevgilisi Emre Kınay olmasaydı Sevda’nın Bahçesi  bu reytingleri bile zor görürdü.

Sevda’nın Bahçesi Final Tarihi?

Her ne kadar Fazilet Hanım ve Kızları ile Kalbimde ki Deniz çok önemli rakipler olmasalar bile Sevda’nın Bahçesi  dizisinin bu vasat dizileri geçme şansı yok. Sevda’nın Bahçesi  dizisinin ne zaman final yapacağını tahmin etmek için en az 3 4 bölüm reytinglerini ve senaryosunu görmek gerek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir