Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Suzan Aksoy ve Murat Akkoyunlu gibi oyuncuların başrollerde oynadığı ve Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Şevkat Yerimdar dizisinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Dizinin sevilen yüzlerinden biri olan ve Selami karakterini canlandıran Mert Türkoğlu 13. bölümde son kez sevenlerinin karşısında olacak. 

Mert Türkoğlu senaryo gereği Kore’ye yerleşerek 13. bölüm sonu itibari ile diziden ayrılacak. Misafir oyuncu Mert Türkoğlu kahvedeki sohbetlerde iş bitiren birisi olarak rol alıyordu. Ayrılığın arkasındaki sebeb olarak ise herhengi bir açıklamada bulunulmadı. Cuma gecelerinin vazgeçilmez dizisi olan Şevkat Yerimdar 20.00’de FOX’ta….

Mert Türkoğlu Kimdir ?

Şevkat Yerimdar dizisinde Selami karakterini canlandıran oyuncumuz 6 Haziran 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi Konservatuar Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. İlk film deneyimi İlişki Durumu Karışık isimli diziyle olmuş daha sonra ise Hanım Köylü dizisinde Laz İsmail karakterini canlandırmıştır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir