Tims B yapımın en önemli dizilerinden Söz dizisi kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil oluyor. Daha önce Söz dizisinden Çağan Atakan Arslan’ın ayrıldığı haberi ile izleyici üzülmüştü. Sonrasında ise Mehmet Özgür’ün Söz dizisi oyuncu kadrosuna katıldığı haberi gelmişti.

Söz dizisine son olarak Yüzbaşı Songül karakteri ile Ezgi ÇELİK  dahil oldu. Ezgi ÇELİK Söz dizisine bir nevi  Çağan Atakan Arslan yerine dahil olmuş gibi görünse de  Çağan Atakan Arslan’ın hayat verdiği karakter dizide 2. komutan olarak biliniyordu; ancak Ezgi ÇELİK’in hayat vereceği Yüzbaşı Songül  bir eğitim subayına olacak. Yüzbaşı Songül Yıldız karakterine hayat verecek Ezgi ÇELİK tüm dünyaya da Türk kadının askerine verdiği desteği ve gücünü gösterecek. 

Ezgi Çelik Kimdir?

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ezgi ÇELİK 33 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İlk olarak 1992 yılında Düş Gezginleri filminde rol almıştır. Son olarak Dayan Yüreğim dizisinde rol alan Ezgi Çelik Asi ve Bir Çocuk Sevdim projelerinde de yer almıştır.

Söz dizisi 2. sezon değişen oyuncu kadrosu ve ayrılan oyuncular ile yeni gelen oyuncu listesi için tıklayınız.

Söz dizisinde bir özel kuvvetler subayına hayat verecek Ezgi ÇELİK’in nasıl bir performans sergileyeceği ise merak ediliyor; zira aksiyon sahneleri Söz dizisinin yeni sezonunda oldukça yoğun olacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir