Survivor 2018 Allstar Kadrosu Açıklandı. İşte O İsimler :

Survivorda Allstar takımının kadrosu netleşti. Acun Ilıcalı bu sene Survivor da biraz farklı bir format olacağını geçdiğimiz günlerde Beyaz Show da açıklamıştı. Fakat detay vermemişti. Bu sene Survivor Allstar ve Gönüllüler takımından oluşacak. İlk kez Survivor’a katılan ünlü bulunmayacak.

İşte 12 kişilik Allstar Kadrosu :

 

Turabi ÇAMKIRAN

Survivor tarihinin en ünlü ismi Turabi bu sene bir kez daha Survivor’a dahil oldu. 1988 doğumlu yarışmacı ilk kez 2014 yılında gönüllüler takımında Survivor’a katıldı. Burada ünlü isimleri de geride bırakarak şampiyonluğa ulaşan Turabi daha sonra  2015 yılında Survivor Allstar kadrosunda yer aldı. Bu yarışmada da birincilik ipini göğüsleyen Turabi Survivor’ın unutulmaz isimlerinden biri oldu. 2018 de bir kez daha Allstar takımında ada yolcusu olan Turabi yarışmanın favorileri arasında.

Çağan Atakan ARSLAN (Avatar Atakan) :

2018 Survivor Allstar’ın bir diğer iddialı ismi ise Avatar Atakan. Kick boks ve Muay Thai sporunda eski milli sporcu olan Atakan bir çok uluslar arası şampiyonluk kazanmıştır. 2016 Yılında Survivor ünlüler takımında yarışmaya katılmış ve burada 5 ay süren zorlu mücadelenin ardından birinci olmuştur. 1989 doğumlu yarışmacı Survivor tarihinin en dayanıklı isimlerinden olarak gösterilmektedir. Bu sene Allstar takımında yer alacak Atakan yarışmanın bir diğer favorisi.

Ogeday GİRİŞKEN

Geldik bir diğer şampiyon isme. 1992 doğumlu Ogeday Survivor 2017 ‘ye gönüllüler takımında katıldı. Yarışmada gösterdiği performansla adından söz ettirmeyi başaran Ogeday yarışmayı birinci olarak tamamladı. Allstar takımındaki üç eski şampiyondan biri olan Ogeday bu sene performansı en çok merak edilen isimler arasında.

Serkay TÜTÜNCÜ

Amatör olarak futbol geçmişi bulunan Serkay, Survivor 2016 da gönüllüler takımında yer almış ve bu takımın en başarılı ismi olmuştur. Ege Üniversitesi mezunu olan yarışmacı son ana kadar çabalasa da Avatar Atakan’ın arkasında yarışmayı ikinci tamamlamıştır. Survivor ‘ın aklıda kalan yarışmacılarından olan Serkay bu sene Allstar takımında kendine yer bulmayı başarmıştır.

Adem KILIÇÇI

Fenerbahçe Spor Kulübünde profesyonel boksör olan Adem Kılıççı bir çok uluslar arası başarı elde etmiştir. 2017’de Survivor ‘ a ünlüler takımından katılan Adem yarışmada finale kalsada Ogeday’ın ardından 2. olmuştur. Bu sene Allstar’ın bir diğer iddialı ismi olarak Survivor Adasında olacak.

Damla CAN

2016 Survivor’a Gönüllüler takımında katılan Damla Can başarılı performansı ile dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Yarışmayı son haftalara kadar taşımayı başaran Damla üçüncü olarak adadan ayrılmıştı.

Semih ÖZTÜRK

2016 Survivor’ın bir diğer başarılı ismi. Yarışmayı 4. olarak tamamlamıştır.

Sema AYDEMİR

Eski Milli Atlet 2017 Survivor’a ünlüler kadrosundan katıldı. Başarılı bir performans sergileyen yarışmacı adadan dördüncü olarak ayrıldı.

Nagehan KARADERE

Bir diğer eski atlet olan Nagehan 2016 Survivor ın kendinden emin ve sert tavırlarıyla dikkat çeken isimlerinden olmuştur. Yarışmayı beşinci olarak tamamlamıştır.

Sahra IŞIK

Survivor 2014 ve Survivor Allstrada yarıştı. Dereceye giremedi.

Tuğçe Melis DEMİR

2017 de gönüllüler takımında yarıştı. 16. haftada elenerek adaya veda etti.

Elif ŞADOĞLU

2017 Gönüllülerin bir diğer üyesi olan Elif yarışmada dereceye giremedi.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir