umuda kelepçe vurulmaz son bölüm
umuda kelepçe vurulmaz son bölüm
umuda kelepçe vurulmaz son bölüm

Son zamanlarda dik katını üzerine çeken gençlik dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz derin duygularıyla seyircinin gönlünü ayrıca yer edinmeyi başarmıştır. Umuda Kelepçe Vurulmaz son bölüm yaşananlarında önemli mesaj verdiğini hissetmiştik. Özellikle Fırat’ın, kardeşinin intikamını alma çalışma öyküsünde onun için hapishaneye dahi girip, suçlu muamelesi görmeye dahi razıydı. Gençlerin içinde verdiği büyük savaşı ele alırken onlara karşı davranışlarımızı hassasiyet haline getirmemiz gerektiğini de göstermektedir. Fox tv, başarılı bir iş başardığını kabullenmemiz gereklidir. Perşembe günlerinde her ne kadar reyting sıkıntısı çekmiş gibi gözükse de dizi başarısını elde etmeyi sürdürecektir. Farkındalığı yaratarak her insanı kazanabileceğini gösterme amacını gütmüştür.
Umuda Kelepçe Vurulmaz 2.Bölüm

Onur, Fırat’ı bıçaklamıştır. İnci hoca her şeyi riske atarak Fırat’ı tedavisi için okuldan kaçırır. İdil de olayı öğrenmiş ve durumu polise ihbar etmiştir. Onur yüzünden şimdi Fırat dahil bütün mahkûm öğrenciler risk altında, eğitim hakları ellerinden gitmek üzeredir.Hasan’ın öldüğünü öğrenen Ceren de çok zor bir karar vermek üzeredir. Gerçekleri ya Fırat’a ya da Güler’e anlatmaya kararlıdır. Bunun için ilk adımı atar. Bütün bu yaşananların Onur yüzünden olduğunu bilen Perihan ise oğlunu dizginlemezse her şeyin daha da kötüye gideceğini biliyordur. Onur’a en ağır dersi kendisi verecektir.Tüm bunlar yaşanırken Fırat’ın ise aklında olan tek şey okuldan kaçıp kamera kayıtlarına ulaşmak ve kardeşinin katilini bulup cezalandırmaktır. Fırat her şeyi, herkesi riske atıp kaçar…
Umuda Kelepçe Vurulmz 1.Bölüm

Kardeşinin bir kaza sonucu ölüme terk edilmesiyle hayatı tepe taklak olan Fırat’ın yaşamak için artık tek bir amacı vardır. İntikam! Fakat hiç hesapta olmayan bir şey olur. Fırat hapse girer. İntikamını çıkana kadar erteleyecektir. Ta ki İnci öğretmen, o ve diğer mahkûmlara bir şans verene kadar. Perihan hapiste olan oğlu Onur için İnci’ye yardım etmiş, mahkûm gençlerin okula gitmelerine olanak sağlamıştır.Okula geldiğinde Fırat’ı bir başka sürpriz daha bekliyordur. Ceren! Dışarıda yarım kalan arkadaşlıkları ilerlerken bu durum Onur’un hiç de hoşuna gitmez. Çünkü Onur Ceren’e aşıktır. Bu üçlü çatışma Fırat’ın okuldan kaçma arzusuna engel değildir. Ama bilmediği şey ise; Onur’un da kendisi için tehlikeli planlarının olduğudur. Fırat için belki de her şey düşmanının elinden son bulacaktır.
Umuda Kelepçe Vurulmaz Son Bölümleri

Geçenlerde denk geldiğim bir web site aracılığıyla son bölüm özetlerini gayet iyi yazabilmekte, anlık bölümlerini de takip edebilme olanağı sağlamaktadır. Bu herkesin yararı olacağını düşünerek paylaşma gereği duymuş bulunmaktayım. Umuda Kelepçe Vurulmaz Son Bölüm izle keyfini sürebileceğiniz üzerinde üç editörün yoğunlaşıp çalıştığı, web sitenin çalıştığını gözlemledim. Daha fazla kitleye hitap etmeleri için onlara güzel olanak sağlamayı planladık. Dizinin takiplerini, anlık fragmanlarını gönül rahatlığıyla böylelikle takip edebileceksiniz.

kaynak: http://www.umudakelepcevurulmaz.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir