Trişna yetişkin bir kız olarak Roma’nın desteğiyle çekimler yapmaktadır. Annesi ise doğum yapmış ve Madu isminde bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir. İkisi de birbirinden güzel kızlar olmuştur. Trişna ilerde çok büyük bir yıldız olarak Arkey ile oynamak istemektedir. Kardeşi ise bunun bir hayalden öteye geçmeyeceğini söyler. Ayrıca Trişna’nın okul ile ilgili sorunları vardır. 1. sınıfta kalan Trişna için bu yıl da kalırsa okuldan alınma tehlikesi vardır.

Trişna rüyasında Arkey ile dans ederken çok mutludur. Arkey onu yere attığında ise korkuyla uyanır. Ertesi sabah Roma ile birlikte önce mabede sonra okula giden Trişna okuldan döndüğünde herkese teşekkür aldığını Roma ile birlikte söyler. Ancak onların yalan söylediklerini Madu gerçek belgeyi göstererek ortaya çıkarır. Annesi bu işe çok kızar ve planını devreye sokar.

Annesi onun evleneceğini söylerken Trişna ve Roma buna karşı çıkarken Madu da annesinin biraz düşünmesi gerektiğini söyler. Trişna’nın hayalleri yıkılmıştır. Trişna üvey evlat olduğu için bütün bunlara reva görüldüğünü söyler. Beklenen gün gelmiştir Trişna’yı istemeye gelenleri Madu karşılar. Madu onlara Trişna’nın gece çok geç yattığını ve sabahları çok geç uyandığını söyler. Ayrıca Trişna’nın çok güzel olduğunu ve mahallenin tüm erkeklerinin gözlerinin üzerinde olduğunu söyler. Onu istemeye gelenler şaşkınlık içindedir.

Yalancı Bahar 26 Ağustos Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir