Yalancı Bahar 4. Bölüm Özeti

Trişna en büyük hayali RK ile tanışmak istemektedir. Roma beklenen müjdeyi verir ve RK’nin yapacağı yeni bir film için kadın oyuncu alınacağını söyler. Ancak RK ‘nın sekreteri Trişna’nın istedikleri gibi yetenekli biri olmadığını söylerler. Roma ve Trişna adeta yıkılırlar. Trişna Roma ile birlikte seçmelere  katılır. Madhubala otobüste başlayan ve sonra da yolda devam eden bir süreçte kendisinin takip edildiğini düşünür. İş yerine vardığı zaman arkasından giren Mukund’a biber gazı sıkar.

Madhubala üvey kardeşi Trişna için gelen damat adayı ve ailesine türlü türlü yalanlar söyleyerek onları vazgeçirir. Bunu öğrenen Roma ve Trişna çok sevinir. Ancak Padmini kızını evlendirmede kararlıdır. Mukund iş yerinde kendisinin gerçek kimliğini açıklayınca Madhubala çok utanır. Mukund güzellik kremi üreten bir yerde çalışmaktadır. Madhubala ve Mukund arasında bir elektriklenme olur.

Güzellik salonunun devamlı müşterilerinden hatırı sayılır biri yüzünü mahvettikleri için bağırıp çağırmaktadır. Kadının yüzü perişan olmuştur. Güzellik salonunun sahibi kadına ne uyguladıklarını sorar. Bir çalışan Trişna’nın aldığı kremi gösterir. Ancak kremin son kullanma tarihi geçmiştir. Madhubala soluğu Mukund’un yanında alır ve ona kızar. Her şeyden habersiz olan Mukund gerçekleri öğrendikten sonra işinden istifa eder.

Yalancı Bahar 27 Ağustos Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir