Mukund’un kazasından sonra ona çarpan kişinin peşine düşen Madhubala polisle konuşur. Polis ona bu işin peşini bırakmasını aksi takdirde başlarının belaya gireceğini söyler. Ancak Madhubala bu işin peşini bırakmayacaktır. Mukund’a çarpan arabanın sahibini görmeye gider. Bu kişi bütün dünyada tanınan RK ‘ dir. Polis ona durumu anlatır. RK çarptığı o kişiye para teklif etmesini ister.

Polis tüm ikna çalışmalarına rağmen onları ikna edemez. Polis olanları RK’ye anlatır. Madhubala RK ‘yi kızdıracak laflar etmiş ve bir de kadın gibi korkağın biri anlamında ona bilezik göndermiştir. RK bilezikleri görünce çok sinirlenir ve bir gün bu bilezikleri Madhubala’ya bizzat kendisinin takacağını söyler. 

RK’nin danışmanı polisi evden kovar. Ayrıca onun tayinini bir köye çıkacağı tehtidinde bulunur. Bu tehtidden sonra polis kendine gelir ve telefon açarak olayı basına sızdırır. Padmini ve ailesi bir anda basın mensuplarını evlerinde görünce çok şaşırırlar. Olayın gerçek nedenini öğrenince çok şaşırırlar. Ancak olay bir kere basının diline düşmüştür. Bütün TV ve gazeteler ondan bahsetmektedir.

Evde ise Roma ve Trişna Madhubala’yı suçlarken , tüm film sektörü de korkudan dolayı baskı yapmakta ve şikayetini geri almasını istemiştir. Madhubala bir çıkmazın içine düşmüştür. Onun tek destekçisi ise annesidir. Zamanla her şeyin düzeleceğini söyler ve zor zamanlarda dik durmasını ister.

Yalancı Bahar 3 Eylül Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir