Yalancı Bahar’ımız 15. bölümünün tekrarı ile 8 ekim pazar akşamı saat 19:00’da izleyicisi karşısına çıkacak. Madhubala 1. bölümde babasının ameliyat masraflarını karşılaması karşılığında RK ile evlenmeyi kabul edecek.

Yalancı Bahar 8 Ekim Özeti

Son bölümde RK, Maligin tedavi parası karşılığında Madhu’yla evleneceğini söyledi ve öylede yaptı. Madhu RK ile evlendi. Madhu’yu güzel birşekilde giydirdiler, yanan ateşin dışından ise sadece 4 kere döndüler. Çünkü RK Madhu’nun onun önüne geçmesini istememişti. Sıra evlilik kolyesini takmaya gelince RK onu Madhu’nun boynuna atmıştı, yani onu gerektiği gibi takmamıştı.

Maligin operasyonu iyi geçmiştir . Roma ile Padmini Madhu’yu merak ederler o sırada doktor iyi haberi verir. Onlar tabikide mutlu olurlar, taaki Madhu’yla RK’in hastaneye gelmelerine kadar. Padmini kızına böyle halde görerek ne olup bittiğini bilmez, öylece kalır. Kızının evlendiğini hemde öyle böyle birisiyle değil süper star RK’yle evlendiğini öğrenir. Madhu hiç birşey konuşmaz. 

En sonunda Padmini gerçekleride öğrenir, kızının nasıl bir fedakarlık yaptığını kendi hayatını Maligi kurtarmak için feda ettiğini öğrenince çok üzülür. Hemen onu RK’yle boşanması için ikna etmeye çalışır, Madhu hayır anne, ben artık onun karısıyım der. Padmini adeta yıkılır. Ondan hayır duasını alarak evlerine RK’in evine giderler.

Kapıdan girme ritüelleri yapmak zorundadırlar. Adetlere göre yeni gelin pirinç dolu bir kabı ayağıyla itmelidir. RK ise onu öyle yapmaz. Boş kabı ittirir. Alnınada senin alnın böyle olur diye siyah kömür sürer. İçeriye girerler. Onu evle tanıştırır.

Madhu’ya cehenneme hoş geldin diyecek. Hizmetkarleri bir bir sayacak ve Madhu’yuda dahil ederek, yeni hizmetkarımız bu diyecek. RK’in karısı ismini taşırsın, ama onun karısının göreceği saygıyı hiç bir zaman göremeyeceksin der ? 

Yalancı Bahar 8 Ekim2017 Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir