Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yeni sinema filminin ismi değişti. Bilindiği üzere sizlere daha önce Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yeni filminin isini Gitme Sen olarak duyurmuştuk ancak Gitme Sen ismi ne yazık ki yeterli kadar destek görmeyince isim değişikliğine gidildi ve Yanımda Kal olarak güncellendi. Bizce de Gitme Sen çok saçmaydı. 

Yanımda Kal filminin 2018’de vizyonda olması ve bol bol romantizm içermesi bekleniyor. Bir nevi Kiralık Aşk’ın devamı olacak Yanımda Kal dizisinde Barış Arduç ve Elçin Sangu bir birlerine delicesine aşık iki genci oynayacak ancak kadar delicesine aşık bu iki gence bir oyun oynayacak ve aşkları ile onları sınayacak.

Yanımda Kal Oyuncuları

Barış Arduç

9 Eki 1987 yılında doğmuştur. İstanbulludur. İsviçre‘nin Scherzingen şehrinde doğmuştur. 8 yaşında kadar ailesi ile birlikte burada yaşayan oyuncu 1995 yılında ailesiyle birlikte Türkiye ‘ye kesin dönüş yapmıştır. Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor bölümünü kazandı ama isteksizlik yüzünden okumadı.Daha sonra 8 yıl kadar Can Kurtaranlık yapmıştır. Ayla Algan Barış Arduç’un tiyatro ve dizi hayatına başlamasına neden oldu ve Benim İçin Üzülme dizisinde rol aldıktan sonra kendini tanıtmayı başardı. Son olarak Elçin Sangu ile Kiralık Aşk dizisinde oynadı.

 

Elçin Sangu

11 Temmuz 1985 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun olmuştur.  Mezun olduktan sonra yaklaşık 1 yıl boyunca özel bir tiyatroda oynamıştır. Sahne tozu tiyatrosunda eğitimler almıştır. Tanınmasına ilk olarak oynadığı Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde olmuştur. Son Olarak Kiralık Aşk dizisinde Başrol almıştır.

Yanımda Kal Fragmanı

Yanımda Kal fragmanı şuanda yayınlanmadı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir