Zor Sevda erken final yaparak herkesi şaşırttı. Kanal 7 nin resmi internet sitesine bakıldığında 65. bölüm ile final yaptığı anlaşılıyor. Dizinin neden erken final yaptığı ise merak konusu. Aslında dizinin şubat ayında bitmesi gerekiyordu ancak dizi 65. bölümü ile final yapacak.

Bize göre bunun iki sebebi var. 1. ve en önemli sebebi reytingler. Zor sevda dizisi istediği reytingleri yakalayamadığı için erken final kararı almış ve yerine iddialı başka bir hint dizisi ile yoluna devam edebilir. 2. sebeb ise seyircilerden gelen yorumlar olumsuz olması. Yani dizi o kadar karışık bir diziydi ki izleyicileri diziden koparmaya yetecek saçmalıklara sahipti. 

Dizideki karakterlerin sık sık değişmesi de cabası. Seyirci bu olumsuzluklardan olacak diziye fazla ısınamamıştı. Ayrıca Tanver, Razia gibi kötü rolde oynayan kişiler aynı kötülüğü defalarca yapmalarına rağmen yine de hiç bir şey olmamış gibi davranılması da insanı zıvanadan çıkaracak cinstendi. Ancak diziyi çok seven izleyicilerde yok değil tabiki. İnşallah Kanal 7 dizinin yerine daha güzel bir diziyi getirerek Hint dizisi tutkunlarını garabete uğratmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir